• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 24959200-3 - Спеціалізована хімічна продукція (Германій (пластини)) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)

Завершена

150 000.00 UAH без ПДВ
Номер: b287f1d2059b4b81aab78bd7099a88be
Внутрішній номер закупівлі: 30239384
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006092-a   
Замовник: Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Контактна особа: Швірст Марія Олегівна +380730141635 des.pluss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Германій (пластини)
Код ДК 021:2015: 24959200-3 Хімічні речовини у вигляді пластин
Кількість 20 штука
Період постачання 28.08.2026 - 30.11.2026
Місце постачання 03028, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Науки, 45 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Еплайд Нано Інструментс"
Ціна пропозиції 150 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:05
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 934331dbc7f74670bd26810135a2ceea
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-006092-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Еплайд Нано Інструментс"
Номер договору: 113/4-26
Сума договору: 150 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 30.11.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір № 113/4-26 (в машинозчитувальному форматі)
Договір № 113/4-26
Кінцевий бенефіціар