-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015: 24959200-3 - Спеціалізована хімічна продукція (Германій (пластини)) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
Оголошено тендер
180 000.00
UAH
Номер:
d7f6f36ef3974c27a226a2bad05019dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007283-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 24959200-3 - Спеціалізована хімічна продукція (Германій (пластини)) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
Примітки:
Закупівля без використання електронної системи закупівель (відміна закупівлі UA-2026-07-28-012596-a в системі PROZORRO з підстави через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 13:46
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Призначення: Германій (пластини) призначені для використання як підкладки для вирощування тонких плівок GeSn для ІЧ оптоелектроніки нового покоління.
-
Дата публікації:
31.08.2026 13:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Германій (пластини)
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпец фонд (інші джерела)
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума180 000.00 UAH