• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт підвалу (найпростішого укриття) Петричанського психоневрологічного-будинку інтернату в с. Петричанка, Чернівецького району, Чернівецької області)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)

2 035 901.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
05
год
40
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e4cf571645ac43488c1701ce49d24892
Внутрішній номер закупівлі: 30239358
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006071-a   
Замовник: КУ "Петричанський психоневрологічний будинок-інтернат"
Контактна особа: Алла Василівна Чоботар +380979362256 dispans.pt@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 035 901.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:01 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:01 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:01 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 11:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 035 901.00 ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт підвалу (найпростішого укриття) Петричанського психоневрологічного-будинку інтернату в с. Петричанка, Чернівецького району, Чернівецької області)