-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт підвалу (найпростішого укриття) Петричанського психоневрологічного-будинку інтернату в с. Петричанка, Чернівецького району, Чернівецької області)
Оголошено тендер
2 443 081.20
UAH
Номер:
bc8673102b0748cda7bcd411402f7881
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-008800-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ "Петричанський психоневрологічний будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189989
-
Адреса:
60423, Україна, Чернівецька область, Петричанка, Чернівецька область, Глибоцький район, с. Петричанка, вул. Каденюка,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Петричанський психоневрологічний будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189989
-
Адреса:
60423, Україна, Чернівецька область, Петричанка, Чернівецька область, Глибоцький район, с. Петричанка, вул. Каденюка,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 443 081.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт підвалу (найпростішого укриття) Петричанського психоневрологічного-будинку інтернату в с. Петричанка, Чернівецького району, Чернівецької області)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
27.08.2026 14:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпеціальний фонд, бюджет розвитку
Код класифікації видатківTPKVKMB:3250 - Будівництво установ та закладів соціальної сфери
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецька
Сума2 443 081.20 UAH