• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини

Дана закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився 21 день (до 22.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився 21 день (до 22.09.26 00:00)

85 900.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
21
дн
09
год
05
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3ece25b4bb0b4f77ba0a110f6b111fa9
Внутрішній номер закупівлі: 30239317
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006014-a   
Замовник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Контактна особа: Глова Тетяна Ігорівна 380322401140 tanyaglova2708@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 85 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:59 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:59 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:59 - 19.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 11:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 900.00 Шини