• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини

Оголошено тендер

103 080.00 UAH
Номер: d79cab2fa1d0402fa0fd0702ac10cee3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-007376-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Замовник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Очікувана вартість: 103 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини
Примітки: Річний план; Категорія Замовника: Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону; код ЄДРПОУ: 03348471; Місцезнаходження: 79017, м. Львів, вул. Зелена, 64
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування: 31.08.2026 13:50
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Сума103 080.00 UAH