• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

79710000-4 Охоронні послуги. Послуги з охорони об’єкту

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 20:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 20:00)

1 033 983.60 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
05
год
05
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4720a47c89fe45f3b927c26cfa7e67b6
Внутрішній номер закупівлі: 30239307
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006020-a   
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Горбатюк Ігор Анатолійович 380673044240 tender.mk@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 033 983.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:59 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:59 - 08.09.2026 20:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:59 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 033 983.60 79710000-4 Охоронні послуги. Послуги з охорони об’єкту