-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79710000-4 Охоронні послуги. Послуги з охорони об’єкту
Оголошено тендер
1 240 780.32
UAH
Номер:
a78d9d2758a845fe8f080c91a4b04c10
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006906-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГАЛИНИ ПЕТРОВОЇ, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГАЛИНИ ПЕТРОВОЇ, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 240 780.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
79710000-4 Охоронні послуги. Послуги з охорони об’єкту
Примітки:
Назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (за наявності)
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
31.08.2026 13:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти на утримання служби відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області
Сума1 240 780.32 UAH