-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інженерно-геологічні вишукування по трасі відведення зливових вод з території майданчика під будівництво об'єкта по проєкту «Нове будівництво. Технологічний комплекс з виробництва тепловидільних збірок за адресою: ***»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005981-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 11:00)
178 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
15
год
15
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b48052a635984accac5e9ff1e489c345
Внутрішній номер закупівлі:
30239277
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005981-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМПРОЕКТІНЖИНІРИНГ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36469530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бороздіна Тетяна Геннадіївна 380442069745 T.BOROZDINA@DIREKCY.ATOM.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
178 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:57 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:57 - 15.09.2026 11:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:57 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 16.09.2026 13:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴178 666.67 Інженерно-геологічні вишукування по трасі відведення зливових вод з території майданчика під будівництво об'єкта по проєкту «Нове будівництво. Технологічний комплекс з виробництва тепловидільних збірок за адресою: ***»