-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інженерно-геологічні вишукування по трасі відведення зливових вод з території майданчика під будівництво об'єкта по проєкту «Нове будівництво. Технологічний комплекс з виробництва тепловидільних збірок за адресою: ***»
Оголошено тендер
214 400.00
UAH
Номер:
a864949992a3482799c9b11d6ed99d4f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-004958-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМПРОЕКТІНЖИНІРИНГ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36469530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
214 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інженерно-геологічні вишукування по трасі відведення зливових вод з території майданчика під будівництво об'єкта по проєкту «Нове будівництво. Технологічний комплекс з виробництва тепловидільних збірок за адресою: ***»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань
Дата опублікування:
04.08.2026 11:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума214 400.00 UAH