-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труба латунна
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005917-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
1 521 875.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
09
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
63d6477c79344861afe756c247b6e193
Внутрішній номер закупівлі:
30239215
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005917-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ "Ременерго" Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14193190
-
Адреса:
63460, Україна, Харківська область, Чугуївський район, місто Слобожанське, Балаклійське шосе, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Шварьова +380963722597 irinashvareva@ukr.net http://remenergo.ck.ua/ru/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 521 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:54 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:54 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:54 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 521 875.00 Труба латунна