-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба латунна
Оголошено тендер
1 826 250.00
UAH
Номер:
cc6f9ceefa8b4a07a9c56b97113394b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-009929-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
"Ременерго" ПАТ "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14193190
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 826 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труба латунна
Примітки:
ВП "Ременерго"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
21.08.2026 14:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 826 250.00 UAH