• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Скасування закупівлі

Інтерактивна панель Тип 3 (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

346 125.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
14
год
49
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1748c94c99f548d287d1cae35af64589
Внутрішній номер закупівлі: 30239212
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005902-a   
Замовник: Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради
Контактна особа: Дрозд Максим Леонідович +380967602241 DrozdTkhoryn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 346 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:19 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:19 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:19 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:35

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: f42c22c2dc0d4ee783053f865ac98140
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 2 пункту 50 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178, яка регламентує особливості проведення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, визначених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів після його завершення або скасування (із змінами), Замовник має право анулювати відкриті торги у випадку неможливості усунути порушення, що виникли внаслідок недотримання норм законодавства у сфері публічних закупівель. Під час публікації плану було допущено технічну помилку внаслідок чого невказано Донорську програму. Оскільки закупівля вже оголошена і перебуває на стадії подання пропозицій, виправити цю помилку технічно неможливо через відсутність відповідної функції на електронному майданчику закупівель. Зважаюси на наведені обставини, закупівля підлягає скасуванню.
Період оскарження: 31.08.2026 18:15 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування: 31.08.2026 18:15
Статус:
Період оскарження
Номер: 9765ca83284a4dbebc2ff738ba179768
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 2 пункту 50 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178, яка регламентує особливості проведення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, визначених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів після його завершення або скасування (із змінами), Замовник має право анулювати відкриті торги у випадку неможливості усунути порушення, що виникли внаслідок недотримання норм законодавства у сфері публічних закупівель. Під час публікації плану було допущено технічну помилку внаслідок чого невказано Донорську програму. Оскільки закупівля вже оголошена і перебуває на стадії подання пропозицій, виправити цю помилку технічно неможливо через відсутність відповідної функції на електронному майданчику закупівель. Зважаюси на наведені обставини, закупівля підлягає скасуванню.
Дата опублікування: 31.08.2026 15:08
Дата виконання: 31.08.2026 15:08
Статус:
Скасовано
Номер: 40ab7b559ecc43c08f4dbd887c11feed
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 2 пункту 50 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178, яка регламентує особливості проведення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, визначених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів після його завершення або скасування (із змінами), Замовник має право анулювати відкриті торги у випадку неможливості усунути порушення, що виникли внаслідок недотримання норм законодавства у сфері публічних закупівель. Під час публікації плану було допущено технічну помилку внаслідок чого невказано Донорську програму. Оскільки закупівля вже оголошена і перебуває на стадії подання пропозицій, виправити цю помилку технічно неможливо через відсутність відповідної функції на електронному майданчику закупівель. Зважаюси на наведені обставини, закупівля підлягає скасуванню.
Дата опублікування: 31.08.2026 15:01
Дата виконання: 31.08.2026 15:01
Статус:
Скасовано
  • Лот №1 ₴346 125.00 Інтерактивна панель Тип 3 (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання