• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інтерактивна панель Тип 3 (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Оголошено тендер

346 125.00 UAH
Номер: 009b99e031a74728b1000caab5356066
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-006693-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради
Замовник: Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради
Очікувана вартість: 346 125.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інтерактивна панель Тип 3 (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Примітки: Товар закуповується відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.12.2024р. №1554, та постановою Кабінету Міністрів України від 10.04.2026 р. №477 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2026 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) в частині створення сучасного освітнього простору», та вимоги наказів Міністерства освіти і науки України від 02.11.2017 р. №1440 «Про затвердження Типового переліку комп'ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти» (зі змінами), від 29.04.2020р. №574 «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій», з метою цільового та ефективного використання коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2026 році.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 13:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяТхорин
Сума311 125.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяТхорин
Сума35 000.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-060726-935DA8C7
Назва проєкту: Створення освітнього простору в межах реформи "Нова українська школа" в Словечанській територіальній громаді
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-060726-935DA8C7