-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт тротуару по вулиці Покровська на ділянці від буд.№18 до вулиці Килимова в місті Решетилівка Полтавського району Полтавської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005799-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
2 123 199.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
09
год
10
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
58828a4c189b43d19898ffc129505592
Внутрішній номер закупівлі:
30239100
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005799-a
Замовник:
Виконавчий комітет Решетилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04382895
-
Адреса:
38400, Україна, Полтавська область, м. Решетилівка, вул. Покровська, буд. 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Миргородська +380536321553 tg_tender@ukr.net https://reshsmart.gov.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 123 199.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:50 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:50 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:50 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 15.09.2026 11:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 123 199.00 Капітальний ремонт тротуару по вулиці Покровська на ділянці від буд.№18 до вулиці Килимова в місті Решетилівка Полтавського району Полтавської області