-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт тротуару по вулиці Покровська на ділянці від буд.№18 до вулиці Килимова в місті Решетилівка Полтавського району Полтавської області
Оголошено тендер
2 547 838.80
UAH
Номер:
5864a1abccf84720998a436987d810ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003460-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Решетилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04382895
-
Адреса:
38400, Україна, Полтавська область, м. Решетилівка, вул. Покровська, буд. 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Решетилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04382895
-
Адреса:
38400, Україна, Полтавська область, м. Решетилівка, вул. Покровська, буд. 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 547 838.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт тротуару по вулиці Покровська на ділянці від буд.№18 до вулиці Килимова в місті Решетилівка Полтавського району Полтавської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 11:09
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться з метою забезпеченя проведення капітального ремонту тротуару
-
Дата публікації:
31.08.2026 11:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяРешетилівка
Сума2 547 838.80 UAH