• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Полотно дверне

Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 16:00)

20 086 471.60 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
17
год
24
хв
53
сек
Гарантія - 400 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7279429199ca4efa835257d374313849
Внутрішній номер закупівлі: 30239098
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005803-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Контактна особа: Висоцька Ольга Василівна 380442385809 O.Vysotska@metro.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 20 086 471.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:50 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:50 - 09.09.2026 16:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:50 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 12:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴20 086 471.60 Полотно дверне