-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Полотно дверне
Оголошено тендер
24 103 765.92
UAH
Номер:
64f5072d106a4564b8d3126dbc908481
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-000362-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
24 103 765.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Полотно дверне
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
Дата опублікування:
10.08.2026 08:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума24 103 765.92 UAH