-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Біохімічний автоматичний аналізатор
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005784-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
440 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
18
год
10
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
501ab1b8b98c47d0b47520168469f1e4
Внутрішній номер закупівлі:
30239074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005784-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Чуднівської міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38500540
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, м. Чуднів, вул. Житомирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Петрик +380671902479 lesiapetryk90@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:49 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:49 - 09.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:49 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 12:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴440 000.00 Біохімічний автоматичний аналізатор