-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Біохімічний автоматичний аналізатор
Оголошено тендер
550 000.00
UAH
Номер:
99f6d88a0e454df1b22447b7e31ab7e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006548-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Чуднівської міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38500540
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, м. Чуднів, вул. Житомирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Чуднівської міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38500540
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, м. Чуднів, вул. Житомирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Біохімічний автоматичний аналізатор
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 13:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Біохімічний автоматичний аналізатор
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧуднів
Сума550 000.00 UAH