-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДСТУ 8747:2017. Експлуатаційне утримання доріг Петриківської селищної ради: вул.Садова в с. Хутірське, вул. Калинова в с. Єлізаветівка, вул. Красна в с. Мала Петриківка, вул. Лебединська в сел. Петриківка,вул. Весела в с. Іванівка
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005668-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
4 274 382.12
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
05
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6d20e205dacf4cb29cde01ade983c5dc
Внутрішній номер закупівлі:
30238967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005668-a
Замовник:
ВІДДІЛ БУДІВНИЦТВА, БЛАГОУСТРОЮ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43909228
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський р-н, селище міського типу Петриківка, пр.Калнишевського Петра, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Барабоша +380563422757 petrbud@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63712200-5 Послуги з експлуатації автомобільних дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 274 382.12 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:44 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:44 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:44 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 274 382.12 ДСТУ 8747:2017. Експлуатаційне утримання доріг Петриківської селищної ради: вул.Садова в с. Хутірське, вул. Калинова в с. Єлізаветівка, вул. Красна в с. Мала Петриківка, вул. Лебединська в сел. Петриківка,вул. Весела в с. Іванівка