-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДСТУ 8747:2017. Експлуатаційне утримання доріг Петриківської селищної ради: вул.Садова в с. Хутірське, вул. Калинова в с. Єлізаветівка, вул. Красна в с. Мала Петриківка, вул. Лебединська в сел. Петриківка,вул. Весела в с. Іванівка
Оголошено тендер
5 129 258.54
UAH
Номер:
9faddd3a03714ea3a75bb7d0d78f1b37
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006849-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ БУДІВНИЦТВА, БЛАГОУСТРОЮ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43909228
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський р-н, селище міського типу Петриківка, пр.Калнишевського Петра, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ БУДІВНИЦТВА, БЛАГОУСТРОЮ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43909228
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський р-н, селище міського типу Петриківка, пр.Калнишевського Петра, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 129 258.54 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДСТУ 8747:2017. Експлуатаційне утримання доріг Петриківської селищної ради: вул.Садова в с. Хутірське, вул. Калинова в с. Єлізаветівка, вул. Красна в с. Мала Петриківка, вул. Лебединська в сел. Петриківка,вул. Весела в с. Іванівка
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
63712200-5 Послуги з експлуатації автомобільних доріг
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 13:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПетриківська
Сума5 129 258.54 UAH