-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005673-a
Завершена
312 410.00
UAH без ПДВ
Номер:
c448256fe6904602a4cdb708dc35c9b7
Внутрішній номер закупівлі:
30238963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005673-a
Замовник:
Балаховицька гімназія
×
-
Код ЄДРПОУ:
22563732
-
Адреса:
34373, Україна, Рівненська область, село Балаховичі, вул. Чорновола В'ячеслава, буд.13, Вараський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шикало Тетяна Леонідівна +380964244265 balah1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-14-008138-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (Відповідно до пп.«г» пп.197.1.7 п.197.1 ст.197 р. V Податкового кодексу України операції з надання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров’я звільняються від оподаткування податком на додану вартість.)
Очікувана вартість:
312 410.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів
Кількість
4253 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Україна, Рівненська область, село Балаховичі, вул.Чорновола В’ячеслава буд.13
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Басич Володимир Григорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2472305454
-
Контактна особа:
Басич Володимир Григорович +380667775832
-
Адреса:
34200, Україна, Рівненська область, селище Рокитне,, вул.Пам'яті Афганців, будинок 2
Ціна пропозиції
312 410.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
80f5a3d9f9df445d8aa48d97655ff4b2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-005673-a-a1
Постачальник:
ФОП Басич Володимир Григорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2472305454
-
Адреса:
34200, Україна, Рівненська область, селище Рокитне,, вул.Пам'яті Афганців, будинок 2
Номер договору:
50
Сума договору:
312 410.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний