-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів
Оголошено тендер
312 410.00
UAH
Номер:
c74d5a3c774b4b8980849191b2108ab8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006614-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Балаховицька гімназія
×
-
Код ЄДРПОУ:
22563732
-
Адреса:
34373, Україна, Рівненська область, село Балаховичі, вул. Чорновола В'ячеслава, буд.13, Вараський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Балаховицька гімназія
×
-
Код ЄДРПОУ:
22563732
-
Адреса:
34373, Україна, Рівненська область, село Балаховичі, вул. Чорновола В'ячеслава, буд.13, Вараський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
312 410.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів
Примітки:
категорія: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Технічні вимоги предмета закупівлі відповідають чинним вимогам ДСТУ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 13:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБалаховичі
Сума70 360.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБалаховичі
Сума242 050.00 UAH