• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Флагшток 6 м

Флагшток 6 м

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

25 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
02
год
37
хв
58
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cd42db6baa8644febda36c695e662485
Внутрішній номер закупівлі: 30238600
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005298-a   
Замовник: Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопількомунсервіс"
Контактна особа: Сергій Пилипака +380972122362 sr_tod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35821100-6 ФлагштокиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 25 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:26 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:26 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:26 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 000.00 Флагшток 6 м