-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Флагшток 6 м
Оголошено тендер
30 000.00
UAH
Номер:
0618f0c725cd4b8d913e18365f777e1b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006724-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопількомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352024
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, м. Костопіль, вул. Сарненська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопількомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352024
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, м. Костопіль, вул. Сарненська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Флагшток 6 м
Примітки:
Флагшток 6 м
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35821100-6 Флагштоки
Дата опублікування:
31.08.2026 13:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Флагшток 6 м
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума30 000.00 UAH