-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насоси та компресори (Паливороздавальний кран, рукав паливороздавальний, муфта шлангова, муфта поворотно-розривна, прокладка)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005274-a
Насоси та компресори (Паливороздавальний кран, рукав паливороздавальний, муфта шлангова, муфта поворотно-розривна, прокладка)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 09:00)
96 611.66
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
17
год
17
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
26ac4482c8084604bcb3aa9c3f05dc5f
Внутрішній номер закупівлі:
30238567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005274-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Міщенко Вікторія Вячеславівна 380457255462 mischenko_v@tptes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
96 611.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:25 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:25 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:25 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴96 611.66 Насоси та компресори (Паливороздавальний кран, рукав паливороздавальний, муфта шлангова, муфта поворотно-розривна, прокладка)