• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Паливороздавальний кран, рукав паливороздавальний, муфта шлангова, муфта поворотно-розривна, прокладка

Оголошено тендер

115 934.00 UAH
Номер: 0fbac41c826b4e0fa4a3cb77e76dba8b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-008527-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 115 934.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Паливороздавальний кран, рукав паливороздавальний, муфта шлангова, муфта поворотно-розривна, прокладка
Примітки: ТпТЕС
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 25.08.2026 13:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума115 934.00 UAH