• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичні матеріали (медичні та cтоматологічні матеріали)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)

100 934.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
21
хв
48
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6f5bb93a8e83421ba758b96b5f63cdd9
Внутрішній номер закупівлі: 30238549
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005256-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Шосткинська стоматологічна поліклініка" Шосткинської міської ради
Контактна особа: Людмила Саприкіна +380993778446 stom_buh@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 934.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:24 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 934.00 Медичні матеріали (медичні та cтоматологічні матеріали)