-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали (медичні та cтоматологічні матеріали)
Оголошено тендер
108 000.00
UAH
Номер:
aa3cd944f7d24463991f45292a5b77f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-001918-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Шосткинська стоматологічна поліклініка" Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21103023
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Героїв Шосткинщини, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Шосткинська стоматологічна поліклініка" Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21103023
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Героїв Шосткинщини, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
108 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичні матеріали (медичні та cтоматологічні матеріали)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
31.08.2026 10:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Харизма фотополімер шприц 4г А3:А2:ОА2:ОА3
Кількість
20 пакунок
Період постачання
(не задано)
Адгезор, 80г/55мл. (Adhesor)
Кількість
5 набір
Період постачання
(не задано)
Лателюкс Флоу (LATELUX flow) А2,А3, шприц 5г- матеріал композиційний пломбувальний, або еквівалент
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
AHfil GI Aest Rest Cem A2 - реставраційний склоіономер хімічного отвердіння, 15г+7мл
Кількість
20 пакунок
Період постачання
(не задано)
СПЕКТРА полировочная паста, 75г.
Кількість
5 пакунок
Період постачання
(не задано)
Гель труючий 8 гр
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Ambar APS (Амбар АПС) 5 мл
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Альгоплен №2
Кількість
6 пакунок
Період постачання
(не задано)
Зета +
Кількість
6 пакунок
Період постачання
(не задано)
Кетак Сем
Кількість
4 пакунок
Період постачання
(не задано)
Мерон 35г+15г - Фіксуючий цемент, склоіономерний
Кількість
3 пакунок
Період постачання
(не задано)
CX Plus (Це-Ікс Плюс), склоіономерний цемент для фіксації, Shofu
Кількість
4 пакунок
Період постачання
(не задано)
Repin (Репин) 125 г + 300 г
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Йодоформ 10 г
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Терафіл -21 рідкий композит матеріал пломбувальний хімічного отверджування (паста 15г +15 г, рідина 3г+3г)
Кількість
10 пакунок
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума108 000.00 UAH