• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: суміш цементно-пісчана; ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: штукатурка; ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: грунт)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 09:00)

230 530.96 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
19
год
04
хв
18
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 41a64b098d6e4d67b82226ae1581c9ba
Внутрішній номер закупівлі: 30238545
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005254-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Контактна особа: Надія Миколаївна Кривоноженкова 380573931654 tender_2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 230 530.96 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:26 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:26 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:26 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴230 530.96 ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: суміш цементно-пісчана; ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: штукатурка; ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: грунт)