-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: суміш цементно-пісчана; ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: штукатурка; ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: грунт)
Оголошено тендер
276 637.15
UAH
Номер:
00cc73e027554952a0c6f7c6fbdd4e81
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006091-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37763844
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ МЕТАЛІСТА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37763844
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ МЕТАЛІСТА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
276 637.15 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: суміш цементно-пісчана; ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: штукатурка; ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: грунт)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти бюджету Харківської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума276 637.15 UAH