• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лікарській засіб Antithrombin III – ДК 021:2015 – 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Antithrombin III – Код ДК 021:2015 – 33693000-4 – Інші лікарські засоби)

Країною походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

157 605.42 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
16
год
26
хв
14
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b01daaf58ddd44ab9b1b058571fca968
Внутрішній номер закупівлі: 30238535
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005227-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Марина Якимчук +380442398773 tenderrobota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 157 605.42 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:22 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:22 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:22 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴157 605.42 Лікарській засіб Antithrombin III – ДК 021:2015 – 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Antithrombin III – Код ДК 021:2015 – 33693000-4 – Інші лікарські засоби)