-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарській засіб Antithrombin III – ДК 021:2015 – 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Antithrombin III – Код ДК 021:2015 – 33693000-4 – Інші лікарські засоби)
Оголошено тендер
168 637.80
UAH
Номер:
3b6184090c584f1bae5d62236f19d6e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006534-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
168 637.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарській засіб Antithrombin III – ДК 021:2015 – 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Antithrombin III – Код ДК 021:2015 – 33693000-4 – Інші лікарські засоби)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
МНН:
antithrombin iii Antithrombin III
Дата опублікування:
31.08.2026 13:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума168 637.80 UAH