• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт покриття проїздів КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Київська, 1

Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені учасником, повинні бути складені українською мовою. Забезпечення тендерної пропозиції Вид забезпечення тендерної пропозиції – гарантія, видана банківською установою; розмір забезпечення тендерної пропозиції: 30 014 грн. Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику у разі: 1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації; 2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури; 3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання; 4) закінчення тендеру в разі не укладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції. Забезпечення тендерної пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) не підписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений пунктом 47 Особливостей, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених пунктом 47 Особливостей; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)

7 503 626.75 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
05
год
40
хв
34
сек
Гарантія - 30 014.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bd80ee45598d4df6913c0d06c722d13c
Внутрішній номер закупівлі: 30238526
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005233-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Олександр Антіпін +380512374965 antipindream@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 7 503 626.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:23 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:23 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:23 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 13:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 503 626.75 Капітальний ремонт покриття проїздів КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Київська, 1