-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покриття проїздів КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Київська, 1
Оголошено тендер
9 004 352.10
UAH
Номер:
e5c6abbb49214e52befaf6186877c388
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006362-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35989356
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35989356
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
9 004 352.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт покриття проїздів КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Київська, 1
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 13:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяЦентральний
Сума9 004 352.10 UAH