• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Гак під бандажну стрічку, Скріпка СК-20, Затискач анкерний та проколюючий

Завершена

2 397.60 UAH з ПДВ
Номер: 536972411c664f17807f0587bc06e34e
Внутрішній номер закупівлі: 30238499
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005191-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
Контактна особа: Грінченко Тетяна Анатоліївна 380459447880 t.hrinchenko13@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 2 397.60 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Затискач проколюючий двосторонній 16-95/4-50
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 20 штука
Період постачання до 29.08.2026
Місце постачання 07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ОНІКІЄНКА ОЛЕГА, будинок 2 На карті
Гак під бандажну стрічку КБУ 16 універсальний
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 6 штука
Період постачання до 29.08.2026
Місце постачання 07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ОНІКІЄНКА ОЛЕГА, будинок 2 На карті
ЗА 3.2-затискач анкерний 4х(25-50)
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 8 штука
Період постачання до 29.08.2026
Місце постачання 07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ОНІКІЄНКА ОЛЕГА, будинок 2 На карті
Затискач підвісний ЗПУ 2/4х10-120
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 2 штука
Період постачання до 29.08.2026
Місце постачання 07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ОНІКІЄНКА ОЛЕГА, будинок 2 На карті
Скріпка СК-20
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 20 штука
Період постачання до 29.08.2026
Місце постачання 07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ОНІКІЄНКА ОЛЕГА, будинок 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЕТК "Електро-Актив"
Ціна пропозиції 2 397.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e583ba8b6b1844059f3dcd1e53f83e9e
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-005191-a-a1
Постачальник: ТОВ ЕТК "Електро-Актив"
Номер договору: 256-і/26
Сума договору: 2 397.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 998.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
38205936_ТОВ_ЕТК_ЕЛЕКТРО_АКТИВ_2026-07-14_10-16.pdf
pdf
256-і-26.pdf
pdf
Обґрунтування підстави за пп. 4 п. 13 Особливостей.pdf