-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Гак під бандажну стрічку, Скріпка СК-20, Затискач анкерний та проколюючий
Оголошено тендер
2 397.60
UAH
Номер:
6e55dc20ba1e443d81c758dda82a2121
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-29-000634-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ОНІКІЄНКА ОЛЕГА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ОНІКІЄНКА ОЛЕГА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 397.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гак під бандажну стрічку, Скріпка СК-20, Затискач анкерний та проколюючий
Примітки:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів (пп. 4 п. 13 Особливостей)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування:
29.08.2026 22:14
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів (пп. 4 п. 13 Особливостей)
-
Дата публікації:
29.08.2026 22:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Затискач проколюючий двосторонній 16-95/4-50
Кількість
20 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Гак під бандажну стрічку КБУ 16 універсальний
Кількість
6 штука
Період постачання
до 29.08.2026
ЗА 3.2-затискач анкерний 4х(25-50)
Кількість
8 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Затискач підвісний ЗПУ 2/4х10-120
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Скріпка СК-20
Кількість
20 штука
Період постачання
до 29.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 397.60 UAH