-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-200 (2 шт.) за кодом ДК 021:2015 – 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005196-a
Термін виконання робіт (надання послуг): до 20.09.2026 р. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації. Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено. На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082 - код послуги, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015:50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
01999684
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Олександра Бідного, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-200 (2 шт.) за кодом ДК 021:2015 – 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів)