-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-200 (2 шт.) за кодом ДК 021:2015 – 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів)
Оголошено тендер
144 000.00
UAH
Номер:
8557e9c21be948cfaf886ea3be114dea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004182-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999684
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Олександра Бідного, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999684
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Олександра Бідного, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
144 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-200 (2 шт.) за кодом ДК 021:2015 – 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів)
Примітки:
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації. Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено. На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082 - код послуги, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015:50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 11:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума144 000.00 UAH