-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інформування про діяльність Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств у друкованому офіційному засобі масової інформації (медіа)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005130-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 666 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
22efa10005294a1f8e8bf1c06aac0acf
Внутрішній номер закупівлі:
30238420
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005130-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 fin.sektor_dpms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 666 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:18 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:18 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:18 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 666 666.67 Інформування про діяльність Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств у друкованому офіційному засобі масової інформації (медіа)