• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інформування про діяльність Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств у друкованому офіційному засобі масової інформації (медіа)

Оголошено тендер

2 000 000.00 UAH
Номер: 445dad9c1f0549f9a1c07af65ffd8f49
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-005037-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інформування про діяльність Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств у друкованому офіційному засобі масової інформації (медіа)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 12:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описміський бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8420 - Інші заходи у сфері медіа (засобів масової інформації)
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума2 000 000.00 UAH