-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005119-a
Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
37 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
21
хв
19
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9eb1ca145f3747b4b4e54886ea02e1e5
Внутрішній номер закупівлі:
30238405
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005119-a
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
37 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:17 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:17 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:17 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 250.00 Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами