-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
Оголошено тендер
44 700.00
UAH
Номер:
9779c1a6b6a84195b270133b27dcb98a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006425-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
44 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування:
31.08.2026 13:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума44 700.00 UAH