-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту під’їзної залізної дороги Головного логістичного центру Державної прикордонної служби України
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005064-a
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
5 149 437.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
40
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
045beaf2367d4cd1b1c6c73e3312e97a
Внутрішній номер закупівлі:
30238356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005064-a
Замовник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прядка Вадим Геннадійович 380992668725 GLC_1575@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 149 437.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:14 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:14 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:14 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 149 437.00 Послуги з поточного ремонту під’їзної залізної дороги Головного логістичного центру Державної прикордонної служби України