-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту під’їзної залізної дороги Головного логістичного центру Державної прикордонної служби України
Оголошено тендер
6 179 324.40
UAH
Номер:
6dc5171326e046c38f0cf303422eb397
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-011688-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 179 324.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту під’їзної залізної дороги Головного логістичного центру Державної прикордонної служби України
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.08.2026 15:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту під’їзної залізної дороги Головного логістичного центру Державної прикордонної служби України
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума6 179 324.40 UAH