-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №141-154 корпусу літера "В" КНП «Вишгородська ЦРЛ» ВМР за адресою: вул. Кургузова, 1, м. Вишгород, Київської області (ДК 021: 2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005030-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
2 262 597.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
15
год
21
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c17a8210a7c445f9bc2e25b22280cc6c
Внутрішній номер закупівлі:
30238336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005030-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Петрівська +380982274247 zakupivliknpv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 262 597.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:12 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:12 - 15.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:12 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 16.09.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 262 597.00 Поточний ремонт приміщень №141-154 корпусу літера "В" КНП «Вишгородська ЦРЛ» ВМР за адресою: вул. Кургузова, 1, м. Вишгород, Київської області (ДК 021: 2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)