-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №141-154 корпусу літера "В" КНП «Вишгородська ЦРЛ» ВМР за адресою: вул. Кургузова, 1, м. Вишгород, Київської області (ДК 021: 2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
2 715 116.40
UAH
Номер:
8a65e6928d904b31917d7a0f8b269a52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006343-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 715 116.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень №141-154 корпусу літера "В" КНП «Вишгородська ЦРЛ» ВМР за адресою: вул. Кургузова, 1, м. Вишгород, Київської області (ДК 021: 2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 13:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2000 - Охорона здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяВишгород
Сума2 715 116.40 UAH