• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля ГАС 601RDC

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)

9 040.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
14
хв
34
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4e9f26714e1a45439e896e377905f9e9
Внутрішній номер закупівлі: 30238309
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005016-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Валерія Огарко +380955918167 ogarkovaleriya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 040.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:11 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:11 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:11 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 040.00 Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля ГАС 601RDC