• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля ГАС 601RDC

Оголошено тендер

10 848.00 UAH
Номер: 508e05d8cb0a443e804acf48bd52a7f7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-006055-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 10 848.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля ГАС 601RDC
Примітки: Затверджено протоколом від 31.08.2026 № 176.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 12:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Заміна моторного масла
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)
Заміна масляного фільтра
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)
Заміна повітряного фільтра
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)
Заміна паливного фільтра
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)
Заміна фільтра салону
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)
Заміна прокладки зливної пробки
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсонська
Сума10 848.00 UAH